22.01.2016 23:18

Android için En İyi Temizlik ve Bakım Uygulamaları

Android, düzenli aralıklarla temizlik ve bakım ihtiyacı duyan bir işletim sistemi. En iyi Android temizlik ve Android bakım uygulamarını bu listemizle topladık.

android-icin-en-iyi-temizlik-ve-bakim-uygulamalari

Google tarafından geliştirilmekte olan Linux tababnlı Android işletim sistemi günümüzde dünyanın en popüler mobil işletim sistemlerinden biri durumunda. Hâl böyle olunca Android için günümüzde birçok uygulama bulunuyor ve bu uygulamalar akıllı cihazımızda çeşitli kalıntılar bırakabiliyor. Bu yazımızda sizlere Android temizlik uygulamalarını sunacağız.

Android Temizlik ve Bakım Uygulamaları

5. All-In-One Toolbox

all in one toolbox

All-In-One Toolbox uygulaması AIO Software Technology CO., Ltd. tarafından geliştirilen bir araç kutusu uygulamasıdır. İçinde temizlik, bakım, uygulama taşıma, uygulama kaldırma gibi birçok özellik barındırır.

4. DU Cleaner(Boost&Clear Cache)

du cleaner

DU Cleaner(Boost&Clear Cache) uygulaması DU Apps Studio tarafından geliştirilen bir temizlik ve bakım aracıdır.

3. Just Cleaner

just cleaner

Just Cleaner uygulaması LLC “JustMobi” tarafından Android işletim sistemi için geliştirilen bir sistem bakım ve temizlik aracıdır. Android platformunun en başarılı temizlik uygulamalarından biridir.

2. Clean Master

clean master

Uzman mobil uygulama geliştiricisi Cheetah Mobile tarafından geliştirilen bir temizlik, bakım ve hızlandırma aracı olan Cleaner Master sayesinde cihazınız ilk günkü gibi çalışmaya devam edecek.

1. Ccleaner

ccleaner

Android platformunun en başarılı ve en detaylı temizlik aracı olan ve Priform tarafından geliştirilen Ccleaner ile cihazınız adeta ilk günkü haline dönecek!

Kategoriler: Liste