05.09.2016 21:34

Apple Watch 2 Hakkında Tüm Bilinenler!

Apple’ın Watch 2 akıllı saatinin tanıtılmasına az bir süre kalmışken bugüne kadar çıkmış olan sızıntıları bir araya topladık. İşte Apple Watch 2 böyle gelecek!

Daha çok yeni bir sektör olan ve satışları ile Apple’ın liderliği aldığı akıllı saat sektöründe gelişmeler hızla devam ediyor. Apple, Watch isimli cihazı ile akıllı saat sektörüne girdikten kısa bir süre Watch serisinin 2. sürümünü tanıtmaya hazırlanıyor. Model ismine Apple Watch 2 ismi verileceği düşünülen akıllı saatin tanıtılmasına sadece 2 gün kaldı. İşte Apple Watch 2 Hakkında Tüm Bildiklerimiz!

Apple Watch 2 Geliyor!

apple-watch-2-ozellikleri

Geçtiğimiz günlerde tüm özellikleri basına sızan Apple Watch 2’nin tanıtılmasına çok az bir süre kaldı. Peki Apple Watch 2’de hangi özellikler bizlerle olacak? Apple Watch 2’de beklenen en büyük yenilik işlemci gücünün artırılması iken cihaza eklenmesi beklenen LTE desteğinin ise bu sürümde karşımıza çıkmayacağı düşünülüyor. Ayrıca batarya kapasitesinin artırılacağı ve GPS desteğinin Apple Watch 2’ye eklenecek özellikler arasında olduğu biliniyor. Batarya kapasitesi artarken tasarımın daha zarif hale geleceğini de düşündüğümüz Apple Watch 2 bakalım ilk serideki başarısını devam ettirebilecek mi? Kim bilir belki de Apple, bir sürpriz yaparak LTE özelliğini getirir!