Apple WWDC 2016 Başlıyor!

13.06.2016 19:43 Kategoriler: Apple Mobil Sektörel Teknoloji Haberleri Yazar:

Küresel ölçekte yazılımları ve teknolojileri ile ön plana çıkan Apple, tanıtım etkinliği WWDC 2016’yı bugün Türkiye saati ile 20.00’da başlatıyor.

Apple-Wwdc-2016

Küresel ölçekte yazılım ve teknoloji konusunda ciddi başarılar elde eden Apple, her geçen gün kendini yenilemek adına yatırım yapmaya devam ediyor. Bu yeniliklerini ve yatırımlarını tanıttığı WWDC 2016 gecesi ise bugün Türkiye saati ile 20.00’da başlıyor. Peki, bu gecede konferansa katılanları neler bekliyor? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Apple Wwdc 2016 Gecesinde Neler Olacak?

Her sene olduğu gibi bu senede konferansın ana maddesi iOS, MacOS, WatchOS ve TvOs ürünlerinin tanıtımı olacak. Apple yaklaşık 1.5 yıldır Macbook Pro ve Macbook Air modellerini güncellemiyor bu nedenle silikon vadisi yazarları gecede yenilenmiş bir Macbook’un gelmesinin sürpriz olmayacağı yönünde görüş bildiriyorlar. Ayrıca artık Apple’in ekran kartı noktasında NVIDIA ile konsorsiyum oluşturması yine bu gecenin sürprizleri arasında. Wwdc 2016’da iOS 10’ içinde etkili bir sunum gerçekleşeceği söylenirken, 18 Haziran itibari ile de iOS 10 Beta 1’nin güncellemesinin geleceğini de buradan Techonat.com editörleri olarak bildirelim.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone