Deniz Seki’nin Yeni Klibi Youtube’da

13.09.2016 18:37 Kategoriler: Magazin Teknoloji Haberleri Yazar:

Bir süredir cezaevinde bulunan sanatçı Deniz Seki'den yeni bir klip daha! Youtube kanalı Netd'de yerini alan klip hayranları tarafından şimdiden çok sevildi!

deniz-seki-klip

Uzun bir süredir cezaevinde olan sanatçı Deniz Seki şarkılarını hayranları ile buluşturmaktan kendini alıkoyamıyor. Güçlü duruşu ve hayata bakışı ile herkese örnek olan Deniz Seki, cezaevindeyken günlerini yazarak geçirdiğini bir röportajında dile getirmişti. Söz yazarlığı da bulunan sanatçı hapishanede bulunduğu süreçte “Dibi” isimli bir de kitap yazmıştı. Bununla da yetinmeyen sanatçı cezaevine girmeden önce yaptığı şarkılara klip çekerek hayranları ile buluşmaya devam ediyor.

Deniz Seki’den Yeni Klip

İz albümünde bulunan Nerelerdeydin” şarkısına klip hazırlayan Deniz Seki’nin kardeşi Serdar Seki klibin yönetmenliğini üstlenmiş bulunuyor. Prodüksiyonluğunu Seyhan Müzik’in üstlendiği klip Youtube netd kanalında yerini aldı. Bir gün gibi kısa bir sürede Youtube’da 90 bin izlenime ulaşan şarkının çok sevileceği şimdiden belli oluyor. Sözleri Deniz Seki ‘ye ait şarkı, sanatçının hayranları tarafından çok benimsendi. Cezaevinden çıkmasına az bir zaman kalan Deniz Seki’nin şimdiden konserleri için anlaşma imzaladığı iddia ediliyor. Ayrıca TV ekranlarında da reality show yapacağı iddia edilen sanatçının hayranları hapisten çıkışını dört gözle bekliyor.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone