Google Play Music Hediye Üyeliklerinde İndirim

12.02.2016 12:18 Kategoriler: Mobil Teknoloji Haberleri Yazar:

Google Play Music'den sevindiren haber. Google Play Music kullanıcıları artık Google Play Music'e indirimli fiyatlarla üye olma fırsatı yakalayabilecek.

Google Play Music

Google Play Music uygulamasının fanatiği misiniz? Öyleyse bu haberimize çok sevineceksiniz. Şu andan itibaren harika bir indirim sizleri bekliyor. Google’ın popüler müzik yayın akışı Google Play Music hediye üyelikleri yarı fiyatına inmiş durumda. Bu üyeliği kendinize de hediye edebilirsiniz.

Google Play Music İndirimi Ne Kadar Olacak?

Bildiğiniz üzere normalde Google Play Music uygulamasında müzik dinlemek deneme sürümünüz sona erdikten sonra size ayda 9.99 dolara mal olmaktaydı. Ancak gerçekleştirilen %50 indirim sayesinde şu an bu servise bir ay boyunca üye olmak sadece 4.99 dolar. Ayrıca Play Music‘e 3 aylık üyelik ise 14.98 dolara inerken, 6 aylık üyelik ise sadece ve sadece 29.97 dolar! Bu gerçekten de inanılmaz bir indirim.

Google Play Music’e üye olmanın size aynı zamanda YouTube Red ve YouTube Music’e de erişim sağladığını aklınızdan çıkarmayın, ki bu durum şu anki indirimi daha da cazip kılıyor. Hazır sevgililer günü de hızla yaklaşırken Play Music’in hediye üyeliğini satın alıp sevgilinize hediye etmeyi de düşünebilirsiniz.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  • harun

    İphon’den sonra Google’de music uygulamasını güncelleyerek kullanıcılara daha iyi hizmet veriyor. Artık herşey internetten satın almak mümkün. Kaset ve CD dönemi bitti digital dönem başladı.