iPhone 7 için Muhteşem Özellik!

21.12.2015 19:51 Kategoriler: Apple iOS Mobil Teknoloji Haberleri Yazar:

2016'da Apple tarafından çıkarılması beklenilen iPhone 7 için yeni iddia! İddia doğruysa iPhone 7 mükemmel bir müzik deneyimi sunacak. İşte iPhone 7 iddiası!

iphone 7

Apple önümüzdeki sene yüksek ihtimalle iPhone 7 modelini kullanıcılarına tanıtacak. Daha önce gelen haberlere göre Apple, yıllardır alışageldiğimiz ses çıkışı olan 3.5mm çıkışından da iPhone 7 modeli ile birlikte vazgeçecek.

iPhone 7‘de, daha yüksek çözünürlükte seslerin aktarımı için yetersiz kalan 3.5mm ses çıkışı yerine, Lightning portu ile ses çıkışı sağlanacak. Yeni ortaya atılan iddialar ise bu haberleri doğruluyor ve iPhone 7 ile birlikte kullanılacak muhteşem bir ses teknolojisini de ortaya çıkarıyorlar.

iPhone 7 ile Birlikte Kullanılması Beklenen Teknoloji: Hi-Res Audio

Yeni gelen iddialar Apple‘ın, iPhone 7‘de 24-bit/96kHz Hi-Res yüksek kaliteli ses teknolojisini kullanarak, kullanıcılarının müzik deneyimlerini en iyi şekilde yaşatmayı planladığını gösteriyor. 

Apple, daha önce Apple Music servisini kullanıcılarına sunmuş ve Beats Audio‘yu da satın almıştı. Bütün bu haberler gösteriyor ki Apple, iPhone 7 ile birlikte ses teknolojisiyle ilgili elindeki bu kozlarını rakiplerine karşı en iyi şekilde kullacak.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someone
  • Yalçın Uykan

    Merakla beklediğim tek telefon iPhone 7 hadi Apple göster bakalım kendiniiii 😀

  • cwlerde

    iPhone 7’de kulaklık girişinin falan kaldıracaklar haberinin doğruluk payı varsa, bu alanda ciddi birşeyler yapacağını düşünmekteyim. Çünkü adam tepkilere rağmen önemli bir girişi kaldırıyorsa tatmin edici birşeyler koyacaktır herhalde yerine ki, biliyorsunuz Apple Beats’i de satın almıştı bu tip gelişmeleri sektörün içinden en iyi firmanın tecrübelerinden yararlanarak geliştirmekti hedefi. O bakımdan Hi-Res Audio denilen mevzu ve daha bir çok ses ile ilgili kaliteli gelişme olabilir…