Kinguin, DOTA 2 Eşyalarını Satmaya Başladı!

20.06.2016 10:00 Kategoriler: Oyun Teknoloji Haberleri Yazar:

Kinguin, online strateji oyunu olan DOTA 2 oyununun eşyalarını da çevrimiçi oyun mağazasında satmaya başladı. İşte Kinguin'in DOTA 2 hamlesi ve detaylar!

kinguin_dota_2
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedIn

Dijital oyun mağazası Kinguin, birçok oyunun ve bu oyunların içindeki özel eşyaların satışını gerçekleştirerek, oyuncuların ihtiyaç duyduğu oyun ve oyun içi donanımlara sahip olmasını sağlıyor . Bu kapsamda 1 milyonun üzerinde oyuncu sayısına sahip olan sevilen çevrimiçi strateji oyunu, DOTA 2 oyununun da eşyaları artık Kinguin‘in dijital oyun mağazası üzerinden satılmaya başladı.

DOTA 2 Skin’leri de artık Kinguin’de Satılıyor!

Kinguin, çevrimiçi oyun mağazasına DOTA 2 eşyalarını eklemesinin ardından DOTA 2 severler için DOTA 2 Skin’lerini de çevrimiçi oyun mağazasına ekledi. Bu Skin’leri almak isteyen oyuncular ise skins.kinguin.net adresi üzerinden satın alma işlemlerini gerçekleştirebilyorlar.

Kinguin, çevrimiçi oyun mağazasına DOTA 2 için eklenen eşyaların sayısının zamanla artacağını da DOTA 2 severlere müjdelerken ilerleyen dönemlerde DOTA 2 dışındaki oyunların da hali hazırdaki satışa sunulmuş eşya sayılarının artacağının müjdesini verdi.

Kinguin‘in son dönemde yaptığı bütün bu hamleler, oyun severlerin isteklerine karşı kayıtsız kalmadığını ve e-spor severleri mutlu etmek istediğini gösteriyor. Bakalım Kinguin önümüzdeki dönemlerde, oyun severler için başka ne tür yeniliklere imza atacak?