Künye

technolat_renkli

İmtiyaz Sahibi
Adem ÇAMLIKAYA

Kurucular

Adem ÇAMLIKAYA

adem@technolat.com

M.Yavuz BAYRAK

myb@technolat.com

Genel Müdür

Mehmet Emin YILDIRIM

mehmet@technolat.com

Genel Yayın Yönetmeni

Hasan Feyzi YILDIRIM

hasanfy@technolat.com

Yazı İşleri Müdürü

Metehan OKŞAŞ

metehanoksas@technolat.com

Haber Müdürü

Ömer Faruk YILDIRIM

omerfarukyildirim@technolat.com

Editörler

Ahmet KIZILTAŞ

ahmet@technolat.com

Ercan TÜRKOĞLU

ercan@technolat.com

Nurettin KAYA

nurettinkaya@technolat.com

İrem KARADAYI

irem@technolat.com

İsmail KILCI

ismail@technolat.com

Şeyda ÖZBEK

seyda@technolat.com

Hukuk Danışmanı

Av.Aykut İnceoğlu

aykut@technolat.com

Yer Sağlayıcı

Alastyr Telecom LTD

www.alastyr.com

Yazılım

WordPress 4.6

Tasarım

Infedit

www.infedit.com

Reklam Direktörü
Çiğdem ALTINSOY

reklam@technolat.com

İletişim

iletisim@technolat.com

Basın Bültenleri
İnternet sitemizdeki ilgili kategorilerde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki e-posta adresi üzerinden bize gönderebilirsiniz.

bulten@technolat.com

Telefon

0442 408 03 63

Adres

Siyavuşpaşa Mahallesi Barbaros 1.Sokak No:8 Erdoğan Apartmanı Daire:2

Bahçelievler/İSTANBUL

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN

www.technolat.com yayınlarında; hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@technolat.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Sitede yayımlanan yazı ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Technolat.com sorumlu tutulamaz.