03.07.2016 21:12

Samsung Galaxy Note 7 Ekran Boyutu Sızdı!

Samsung'un yeni modeli olması beklenen Galaxy Note 7 için yeni sızıntı ortaya çıktı. Galaxy Note 7 ekran boyutu ile ilgili bu sızıntının detayları haberimizde!

Samsung’un Ağustos ayında tanıtması merakla beklenen yeni amiral gemi modeli olacak Galaxy Note 7 için yeni sızıntılar geldi. Yeni gelen bu sızıntılar Galaxy Note 7’nin ekranı hakkında bazı ipuçları veriyor. Bir önceki sızıntılar Galaxy Note 7 olarak adlandırılan phablet modelin ekranının; çift taraftan eğimli (edge) Super AMOLED ekran, 1440 x 2560 qHD çözünürlük ve 5.7 inç ekran boyutu ile geleceği yönündeydi.

Galaxy Note 7 Ekran Boyutu 6 inç Olabilir!

Hindistan’ın ithalat ve ihracat sitesi ‘’Zauba’’da bulunan bir görsel akıllarda soru işareti bıraktı. Görsel bir listeden oluşuyor. Listeden oluşan bu görselde yeni Galaxy Note 7 modelinin bazı teknik özelliklerine de verilmesi dikkat çekiyor. Listeye göre Galaxy Note 7 ekran boyutunun 6 inç olduğu gözlerden kaçmadı. Bu sızıntı bir hata veya gerçekten bir sızıntı olabilir. Daha önce gelen çeşitli iddialarda da Galaxy Note 7‘nin 6 inç ekranı olacağı söyleniyordu.

galaxy-note-7-sizinti

Bakalım Samsung, Galaxy Note 7 için kaç inç ekran boyutunu kullanacak? 2 Ağustos’ta Galaxy Note 7‘nin tanıtımının yapılması beklenen etkinlikte bu sorunun cevabını alabiliriz..