30.01.2016 20:58

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’nin Basın Görüntüleri!

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yeni görseller paylaşıldı. Peki Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge görsellerinin detayları neler? İşte tüm detaylar!

Samsung tarafından MWC 2016’da tanıtılması beklenen Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modeline sahip akıllı telefonlar için gelen sızıntıların sayısı tanıtım tarihinin de yaklaşması ile birlikte her geçen gün daha da artıyor. Daha önce Samsung Galaxy S7 için piyasaya çıkış tarihlerini sızdıran Evan Blass şimdi de Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘nin basın görselleri olarak iddia ettiği yeni paylaşımı ile teknoloji gündeminin zirvesine oturmayı başardı.

İşte Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Sızan Basın Görsellerinin Detayları!

Sızıntıları ile tanınan Evan Blass Samsung‘un yeni amiral modelleri olacak Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yeni görselleri venturebeat sitesi üzerinden paylaştı. Daha önce de birçok cihazı sızdırmayı başaran ve sızıntıları genel olarak doğru çıkan Evan Blass’in sızdırdığı yeni görseller de doğruysa Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘nin, Galaxy S6’nın tasarım çizgilerinden kurtulamadığını söyleyebiliriz.


Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin daha yüksek kapasiteli batarya,microSD yuvası ve su geçirmezlik özelliği ile geleceği de konuşuluyor. Bakalım Samsung bütün bu sızıntılarda beklediğimiz gibi mi, yoksa ters köşe yapıp bambaşka bir tasarım ve özellikte mi Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge‘yi çıkaracak? Hep birlikte sürecin takipçisi olup bunu göreceğiz.