14.02.2016 17:13

Samsung Galaxy S7’nin Son Hali Sızdırıldı

Samsung Galaxy S7'den bir sızıntı daha! Samsung Galaxy fanatiklerinin sabırsızlıkla beklediği Samsung Galaxy S7'nin nasıl görüneceği artık kesinleşti.

Bugün saatler önce Evleaks olarak bilinen Evan Blass tarafından sızdırılan fotoğraf ve bilgilere göre artık Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinin görüntülerinin ve tasarım detaylarının kesinleştiğini söylemek abartı olmayacaktır. Sızdırılan görüntülerde Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinin altın, gümüş ve siyah renkleri mevcut. 21 Şubatta düzenlenecek bir etkinlikte resmi olarak açıklanması beklenen telefonların tasarımları Samsung Galaxy S6 modelleriyle büyük benzerlik gösteriyor. Bazı kaynaklar ilk telefonların 11 Mart gününden itibaren sevkiyatına başlanacağını belirtiyor.

Samsung Galaxy S7’nin Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 edge modellerinde yapılan ufak değişikliklerle Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge hazırlanmış durumda. Bu değişiklikler arasında magnezyum çerçeve, uzun ömürlü batarya ve microSD kart desteği bulunuyor. Ayrıca çok daha üstün bir kamera olacağı söyleniyor. Telefonların su geçirmez olması da bekleniyor. Samsung’un Galaxy S6 modellerinde olduğu gibi sınırlı sayıda da olsa başka renklerde Samsung Galaxy S7 modellerini piyasaya sürmesi de muhtemel görünüyor.