Samsung Galaxy S7’nin Son Hali Sızdırıldı

14.02.2016 17:13 / Yazar:

Samsung Galaxy S7'den bir sızıntı daha! Samsung Galaxy fanatiklerinin sabırsızlıkla beklediği Samsung Galaxy S7'nin nasıl görüneceği artık kesinleşti.

Bugün saatler önce Evleaks olarak bilinen Evan Blass tarafından sızdırılan fotoğraf ve bilgilere göre artık Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinin görüntülerinin ve tasarım detaylarının kesinleştiğini söylemek abartı olmayacaktır. Sızdırılan görüntülerde Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinin altın, gümüş ve siyah renkleri mevcut. 21 Şubatta düzenlenecek bir etkinlikte resmi olarak açıklanması beklenen telefonların tasarımları Samsung Galaxy S6 modelleriyle büyük benzerlik gösteriyor. Bazı kaynaklar ilk telefonların 11 Mart gününden itibaren sevkiyatına başlanacağını belirtiyor.

Samsung Galaxy S7’nin Özellikleri Neler?

Samsung Galaxy S6 ve Samsung Galaxy S6 edge modellerinde yapılan ufak değişikliklerle Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge hazırlanmış durumda. Bu değişiklikler arasında magnezyum çerçeve, uzun ömürlü batarya ve microSD kart desteği bulunuyor. Ayrıca çok daha üstün bir kamera olacağı söyleniyor. Telefonların su geçirmez olması da bekleniyor. Samsung’un Galaxy S6 modellerinde olduğu gibi sınırlı sayıda da olsa başka renklerde Samsung Galaxy S7 modellerini piyasaya sürmesi de muhtemel görünüyor.

 • Arslan

  Almayı düşünüyorum kısa bir süre içinde çıkarsa. Son model bir telefon alıp 2-3 yıl kullanmayı düşünüyorum çünkü. Umarım özellikleri bizi yanıltmaz.

 • yusuf

  Samsung telefon firmasını bir türlü anlayamadım. Ne kadar çok farklı cihazlar üretiyor. ABCD 4-5-67 gibi farklı samsung cihazlar. En temiz ve güvenli cihaz bence İphonedir. Yem yazılım olarak hemde donanım olarak samsungtan bir adım önde.

 • Cemre

  Gerçekten tasarımı çok iyi yapmışlar ve özellikleride başarılı umarım telefon cıktığı zamanda böyle söylendiği gibi olur

 • mirac

  bu sızdırma olayları işe yarıyor en azından daha piyasaya çıkmadan önce ön incelemeleri yapıyoruz ve analiz ediyoruz Samsung Galaxy S7 akıllı telefonu tam bana göre

 • emre

  yakında alıcam bu telefonu. Bu telefonu almak için kaç aydır para biriktiriyorum. Belki biraz daha biriktirip samsung galaxy s8 alırım.

 • emre

  yakında almayı düşünüyorum. bu telefonu almak için aylardır para biriktiriyorum. Belki biraz daha biriktirip samsung galaxy s8 alabilirim.