Steam’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satan Oyunları!

01.02.2016 23:04 / Yazar:

Steam'de geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları açıklandı. Peki Steam'de en çok satan oyunlar neler oldu? İşte Steam’de en çok satan oyunlar!

Valve firması tarafından geliştirilmiş bir arabirim platformu olan Steam, günümüzde oyun sever bilgisayar kullanıcıları için çok büyük önem taşıyor. Günden güne gelişen ve büyüyen Steam, hem oyunları uygun fiyattan oyun severlere ulaştırıyor hem de aynı zamanda oyunların online oynanmasına olanak sağlıyor.

Pek çok kişinin bildiği gibi Valve, bir zamanlar popüler oyunlarından Half Life’ı da yapan bir firma. Valve, Half Life‘ı yapmakla kalmayıp daha sonra Steam’ı yaparak PC oyuncularına derin bir nefes aldırmış ve özellikle oyunların online olarak oynanabilmesini kolaylaştırarak günümüze kadar büyüyerek gelmeyi başardı.
Geçtiğimiz haftanın en çok hangi oyunların satıldığına dair bir liste oyuncuların vazgeçilmez platformu Steam‘de yayınladı. Bakalım son bir haftada Steam‘de en çok hangi oyunlar satılmış.

İşte Steam’de Geçtiğimiz Haftanın En Çok Satılan Oyunları!

1- Tom Clancy’s The Division
tom_clancy's_the_division
2- Rise of the Tomb Raider
Rise-of-the-Tomb-Raider
3- The Witness
the_witness
4- Rocket League
Rocket_leauge
5- XCOM 2
xcom2
6- Counter-Strike: Global Offensive
csgo
7- Romance of the Three Kingdoms
Romance_of_the_Three_Kingdoms
8- Grand Theft Auto V
grand_theft_auto_v
9- Ark: Survival Evolved
Ark_Survival_Evolved
10- Scrap Mechanic
Scrap_Mechanic
  • Servet

    Steam’in en çok satanlar listesinden düşmeyen 3 sabit oyun var; GTA V, Rocket League ve CS:GO. Bana kalırsa da bu listedeki en sağlam 3 oyun bunlardır.

  • cwlerde

    çıktığı günden beri steam’de yerini koruyan oyundur GTA 5 ve sanırım yenisi çıkana kadar da yerini koruyacak, sonrasında yerini yeni çıkacak GTA’ya bırakacaktır diye düşünüyorum. Gerçekten verilen parayı sonuna kadar hak eden bir oyundur GTA…

  • Kerim

    Tom Clancy’s The Division benim de beklediğim oyunlar arasında. Sanırım tam sürümü mart ayında çıkacaktı ama beta sürümü oyuncular için sunuldu. Birkaç video izleyeceğim ardından beğenirsem satın alacağım.