08.02.2016 16:50

2016 Ocak Ayının En İyi Uygulamaları

En iyi uygulamalar hangileri? Ocak ayının en iyi uygulamalarını sizler için mercek altına alıp inceledik. İşte ocak ayının en popüler ve en iyi uygulamaları!

Ocak ayının geride kaldığı şu günlerde Android ve iOS için en yeni uygulamaları incelemenin ve en iyi olanları seçmenin zamanı geldi. Geçen ayın en popüler uygulamaları arasında Music Memos ilk sırada yer alıyor. Bu uygulama sayesinde bir melodiyi hemen kaydetmek mümkün oluyor. Size ilham geldiğinde kayıt yapmak için Music Memos uygulamasından faydalanmanız mümkün. İkinci sırada ise GIF dosyaları yapabileceğiniz Hyperspektiv bulunuyor. İşte sizin için seçtiğimiz en iyi uygulamalardan bazıları:

En Yeni ve En İyi Uygulamalar

1-Music Memos

Geçen hafta Apple, Garage Band’i güncelledi. Bununla birlikte Music Memos’da kullanıma sunuldu. Bu uygulama oldukça basit ancak müzisyenler için akıllarına gelen fikirleri kaybetmeden kayıt etme fırsatı sunuyor. Bu uygulama ücretsiz.

2-Hyperspektiv

Bu uygulama kameranıza çeşitli filtreler ekleyerek gerçek dışı efektler üretmenizi sağlıyor. Bu efektleri kameranızla kayıt yaparken aynı anda gerçekleştirebiliyorsunuz. Hyperspektiv’in fiyatı 1.99 Dolar.

3-Kickstarter

Hem iOS hem de Android telefonlarda kullanılabilen Kickstarter, yaratıcı projelerin hayata geçirilmesinde yardımcı oluyor. Ücretsiz bir uygulama.

4-Chomp

iOS için uygun olan bu uygulama 50’in üzerinde komik animasyonu telefonunuzda bulunan fotoğraflardaki kişilerin yüzlerine ekleme imkanı sunuyor. Ücreti 2.99 Dolar.

5-Microsoft Selfie

Ücretsiz olan bu uygulama iOS için kullanılabilir durumda. Microsoft Selfie ile kusursuz bir şekilde selfie çekmeniz mümkün.

6-Proud

iOS için uygun olan bu uygulama yapmanız gereken işleri düzenlemekle kalmıyor, verimliliğinizi arttıracak seçenekleri de içinde bulunduruyor.