06.07.2018 13:24

2018 iPhone modelleri ve Fiyatları

Daha fazla kullanıcı kazanabilmek adına ucuz bir iPhone modelini satışa sunacak olan şirket, son birkaç senedir ortalarda görünmeyen renk seçeneklerini de geri döndürüyor.

Yeni modellerde fazladan birkaç renk seçeneği göreceğimiz yönündeki söylentiler ilk olarak bundan aylar önce gündeme gelmişti.

 

Apple’ın 2018 iPhone serisi 3 yeni telefondan oluşuyor. Bunlar 5,8 inç OLED ekranlı ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç OLED ekranlı iPhone X Plus ve 6,1 inç LCD ekranlı iPhone (iPhone 9 olabilir) modelleri. Oldukça merak edilen telefonlar, ünlü analist Ming-Chi Kuo‘ya göre yeni renk seçeneklerine sahip olacak.

2018 iPhone modellerinin satış fiyatları merak konusu Analistler halen bu konuda iki farklı tahminde bulunuyor. Birinci tahmin daha önce de söylediğimiz iyimser olan.  Teknosayfa.com Buna göre ikinci jenerasyon iPhone X 899 dolar, iPhone X Plus 999 dolar, 6,1 inç iPhone (iPhone 9 olabilir) ise 599 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. İkinci tahmin ise görmek istemediğimiz fiyatları karşımıza çıkartıyor. Eğer şirket fiyat stratejisini değiştirmez ise ikinci jenerasyon iPhone X’un 999 dolar, iPhone X Plus’ın 1.099 dolar, 6,1 inç iPhone modelinin ise 799 dolar başlangıç fiyatına sahip olacağı belirtiliyor.

2018 iPhone modelleri ve Fiyatları

Bunun değiştirilme ihtimali kullanıcılar için güzel görünüyor.  Teknosayfa.com LCD ekranlı modele üsttekilere ek olarak iPhone 5C‘de olduğu gibi başka canlı renkler sunması da beklenen Apple, bu sefer çeşidi ciddi oranda artıracak gibi duruyor.

Burada ikinci jenerasyon iPhone X ile iPhone X Plus’ın “altın, gümüş ve uzay grisi” renkleriyle satışa çıkacağı belirtiliyor. Birçok kişinin merak ettiği LCD ekranlı modelin ise “kırmızı, mavi, beyaz, gri ve turuncu” renkler ile elde edilebileceği söyleniyor. Bunlar arasından özellikle kırmızı renk dikkat çekiyor. Çünkü biliyorsunuz şirket kırmızı rengi sadece “RED” serisine özel olarak bırakıyor.

Kaynak  : https://www.teknosayfa.com/2018-iphone-modelleri-ve-fiyatlari-h5901.html

Kategoriler: Diğer
Etiketler: