09.09.2016 23:52

21 Yaşındaki YouTube Yıldızı Emekli Oluyor!

Bizler, YouTube yıldızları çok para kazanıyor mu acaba? Diye düşünüyor iken, bir YouTube yayıncısı emekli olacağını açıklayan bir video yayınladı!

YouTube denilince akla videodan sonra gelen ikinci terim hepiniz de biliyorsunuz ki “Para”. İşte bu yaşamak için sahip olmamız gereken terimi kazanabilmek adına; YouTube yayıncıları zaman zaman türlü kılıklara girip komiklikler yapıyorlar ve kanallarında videolarda reklama izin veriyorlar. Tüm bunlar düşünülür iken geniş bir alanda ünü olan kanal Vikkstar123, 19 Aralık 2010’dan beri video yüklediğini ve son videosunu da kısa bir süre sonra yayınlayacağını YouTube’dan açıkladı!

YouTube Yıldızı Neden Emekli Olmaya Karar Verdi!

youtube-emekli-olacak

Peki bu ünlü YoutTube yıldızı para kazanamadığı için mi yoksa yorulduğu için mi emekliye ayrılmayı düşünüyor? İşte Technolat ekibi olarak bizler bu konuyu biraz derinlemesine araştırınca gördük ki, aslında Vikkstar123’ün YouTube’u bırakmasının sebebi şu ana kadar kazandığı parayı oldukça yeterli görmesiymiş. Bu düşünce ile birlikte YouTube’u bırakmasına sebep olan birkaç tane daha neden olduğu dedikodular arasında yer oluyor. Bu nedenlerden birisi ise üniversiteye kayıt olması. Ayrıca Vikki’nin YouTube kanalı aylık 7 bin dolar civarında gelir getiriyor. Peki sizler YouTube’da böyle bir geliri olan kanalı bırakıp emekli olmak ister miydiniz?