04.12.2016 00:16

25 YouTube Yıldızı Yılbaşını Birlikte Kutlayacak!

Bir avuç YouTube yıldızı şu sıralar Christmas şarkısı hazırlığında. Peki bu kalabalık düette hangi YouTube yıldızları var? İşte tüm detaylar!

Hello Management isimli ekip, “Bir Dilek Tut” vakfı yararına noelde en çok popüler olarak dinlenilen şarkı olan Christmas Without You isimli şarkıyı YouTube yıldızlarına söyletmeyi planlıyor. Aralarında tanıdığımız YouTube yıldızlarının da bulunduğu proje noel yaklaştıkça kendini belli edeceğe benziyor. İşte karşınızda tam 25 adet YouTube yıldzının bulunacağı bu düetin ilk görüntüleri!

YouTube Yıldızlarından Kalabalık Düet

Hristiyanlar tarafından noel zamanında akıllara ilk gelen melodi olan ve Jackie Boyz tarafından yazılan Without You Noel isimli şarkı kısa bir süre önce 25 adet YouTube yıldızı tarafından düet olarak performans edildi. Ayrıca ünlü YouTube yıldızı Sing King Karaoke kanalında bu şarkı uzun süreden beri bulunuyor. YouTube yıldızlarının aralarında kayıp yıldız Marina Joyce’nin bulunması da dikkat çekici noktalardan. Bakalım Jake Mitchell, Bria ve Chrissy gibi isimlerin bulunduğu bu proje vakıf için güzel şeyler başarabilecek mi? Ayrıca YouTube yıldızları tarafından seslendiren eser, iTunes gibi müzik şirketlerinde 1 dolar gibi bir ücretle de satılacak.