29.08.2016 06:24

250 Kilo Çikolata İle Banyo Yapan YouTube Yıldızı: Cemre Candar!

YouTube’da çılgın içerikler üreten kanal sahipleri ile sık sık karşılaşıyoruz. Fakat bu defa; bir Türk YouTube yıldızı, 250 kilo çikolata ile duş aldı!

YouTube’da Türk içerik üreticilerin yaptığı videolardan sıkıldınız mı? İşte sizi kanımızdan, canımızdan bir YouTube yıldızı ile tanıştırıyoruz! CemreCandar isimli YouTube kanalının sahibi Cemre, akla sığmayacak şeyler deniyor! Daha önce 250 kiloya yakın miktarda çikolata ile duş yapan çılgın YouTube yıldızı bu defa da 1250 şişe acı sos ile banyo yaptı!

YouTube’un Çılgın Türk’ü: Cemre!

youtube-cikolata-ile-dus

Gurur mu duysak yoksa bizde deli çok mu desek bilemediğimiz YouTube yıldızı Cemre, biradan tutun çikolataya kadar değişik gıda ürünlerini, küvetine boşaltarak banyo yapıyor ve bu etkinliği kanalına yüklüyor! Oldukça yüksek izlenimlere sahip olan bu kanalın dili de İngilizce. E bu adam sadece duş alıp video mu atıyor diye düşündüyseniz cevabınız hayır! YouTube’da 57 bin abonesi olmasına rağmen 15 milyon izlenim alan videosu bulunan Cemre, banyo videolarının dışında skeç tarzı içerikler de üretiyor! Peki sizler bu kanala, yazımız sayesinde öğrendikten sonra;  “as bayrakları as as” diyerek mi tepki verdiniz yoksa “bizden akıllı çıkmaz zaten” mi dediniz? 😀

İşte Cemre’nin 1250 şişe acı sos ile banyo yaptığı videosu:

Bu video kesmedi mi? O zaman sizi şöyle alalım; 250 kilo çikolata ile duş alan Türk!