27.03.2016 16:02

6 GB RAM ve 10 Çekirdek İşlemcili Akıllı Telefon: Vernee Apollo

Vernee’nin Apollo modeli de piyasada ki diğer akıllı telefonlar ile boy ölçüşecek, hatta kıskandıracak nitelikte. İşte Vernee Apollo modelinin detayları!

Akıllı telefonlar artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Özellikle piyasaya hakim olan birkaç akıllı telefon markasına rağmen, onlara rakip olacak yeni Çin malı akıllı telefonlar da hız kazanmaya başladı. Vernee’nin Apollo modeli de piyasada ki diğer akıllı telefonlar ile boy ölçüşecek, hatta kıskandıracak nitelikte.

Vernee Apollo’nun Özellikleri Nelerdir?

Bir Çin markası olan Vernee, geçtiğimiz hafta piyasaya sunmayı planladığı Apollo isimli akılı telefonunu basına tanıttı. Vernee Apollo 6 GB ram ve 10 çekirdekli işlemcisi ile oldukça hızlı bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Vernee Apollo özellikleri arasında en dikkat çekici özellik ise ekranı ile ilgili. 1440×2560 çözünürlüğe sahip telefonun ekranı quad-HD ve 5,5 inç boyutlarında. Bu da çok iyi bir görsel kalite sunuyor.

Apollo Vernee cihazının kamerası da meraklılarını sevindirecek niteliklerde. Sony’nin IMX230 kamerası cihaz üzerinde bulunuyor. Üstelik cihazın arka kamerası 21 megapiksel. Eğer Selfie tutkunu iseniz, ön kamera da sizi mutlu edecek, çünkü cihazın ön kamerası da 8 megapiksel olarak tasarlanmış.

Meraklılarının en fazla merak ettiği konular telefonun piyasaya ne zaman çıkacağı, Vernee Apollo fiyatı, Türkiye’ye ne zaman geleceği gibi sorular. Fakat bu konuda henüz bir netlik yok. Çin dışında nerelerde piyasaya sürüleceği ve Türkiye’ye gelip gelmeyeceği belli değil. Vernee Apollo Akıllı Telefon’un piyasa fiyatı ise 399 dolar olarak belirlendi.