29.09.2016 15:43

Acun Ilıcalı Instagram’da O Ses’in Yeni Sezon Tanıtımını Paylaştı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu O Ses Türkiye 2 Ekim'de seyircisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Acun Ilıcalı yeni sezon tanıtımını Instagram hesabından paylaştı.

Kış sezonunun başlaması ile O Ses hayranları programın başlamasını sabırsızlıkla bekliyorlar. Yeni sezon tanıtımı geçtiğimiz günlerde çekilen O Ses’in kadrosuna Sibel Can dâhil olmuştu. Ebru Gündeş’in özel hayatı ile ilgili sıkıntılarından dolayı programdan ayrılması hayranlarını fazlasıyla üzmüştü. Acun Ilıcalı, Ebru Gündeş’in koltuğuna Sibel Can’ı oturttuğunu duyurmuştu. Yeni sezon tanıtımını yine Instagram hesabından paylaşan Acun Ilıcalı “ İşte yeni sezon jürimize katılan Sibel Can’ın da yer aldığı O Ses Türkiye tanıtımı” sözlerini de ekledi. Yeni sezona bomba gibi gelecek olan O Ses her sene olduğu gibi herkesi ekran başına kitleyen sesler aramaya devam edecek.  2 Ekim Pazar günü seyircisi ile buluşacak olan O Ses Türkiye’nin hayranları şimdiden heyecanlanıyorlar. Bu sezon kıyasıya rekabet ve fazlasıyla eğlence bulacağınız O Ses Türkiye yeni jürisi ile bomba gibi geliyor.

Geçen sezonun birincisi, Gökhan-Hakan kardeşlerin yarışmacısı Emre Sertkaya olmuştu. Birinci olduktan sonra ortalarda pek görünmeyen Sertkaya, hayranları tarafından merak ediliyordu. Albüm çıkartmak için stüdyoya kapandığı söylenen Emre Sertkaya’nın yakınlarda albümünü hayranlarına ulaştıracağı konuşuluyor.