03.10.2017 15:00

Acun Ilıcalı’dan Instagram’da Yıldız Tilbe’li Paylaşım!

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye için yeni jurisini çok geçmeden görücüye çıkardı. İşte Yıldız Tilbe'li O Ses Türkiye kadrosu karşınızda!

O Ses Türkiye‘nin Yeni sezon çekimlerine başlayan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmiyor. Yeni sezon çekimlerine başlayan Acun Ilıcalı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına o ses türkiye çekimleri bugün itibari ile başlamıştır. Hoşgeldin Yıldız Tilbe notunu düştü. Fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum gelirken O Ses Türkiye kadrosuna Türkiye’nin güçlü seslerinden Yıldız Tilbe‘nin dahil olması herkesi heyecanlandırdı.

O Ses Türkiye Kadrosuna Yeni Jüri!

#OSesTürkiye yeni sezon çekimleri bugün itibarıyla başlamıştır. Hoş geldin Yıldız Tilbe…

A post shared by Acun Ilıcalı (@acunilicali) on

Ebru Gündeş’in ardından yerine getirilen Sibel Can 1 sezon jüri üyeliği yaptıktan sonra Acun Ilıcalı, Sibel’in yerine yeni jüri arayışlarına girişti. Jüri koltuğuna Yıldız Tilbe’nin geleceği iddialarını çok geçmeden 1.ağızdan bir süre sonra doğrulamıştı. Yeni sezon O Ses Türkiye çekimlerinden kısa videolar da paylaşan acun Ilıcalı Yıldız Tilbe ile sezona bomba gibi başlayacağa benziyor. Bakalım Yıldız Tilbe’li O Ses Türkiye reytingleri yerle bir edebilecek mi? Bize göre; Türk halkı tarafından sevmeyeni bulunmayan bir sanatçı olan Yıldız Tilbe eminiz ki reytingleri alt üst edecek!

Kategoriler: İnternet Magazin