01.06.2017 15:28

Adobe Scan ile Belge Düzenleme Sorunu Tarih Oluyor

Adobe Scan uygulamasıyla beraber PDF sorunu çözülüyor. Ücretsiz olarak sunulan Adobe Scan uygulamasının özellikleri neler? Adobe Scan nasıl kullanılır?

Teknolojinin geliştiğini her alanda hissetmeye başladık. Her yeni gün günlük hayatı biraz daha kolaylaştıran bir sistem ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Özellikle ofis hayatını bir hayli kolaylaştıran Adobe Scan uygulaması da tam da bunlardan biri oldu. Dün itibariyle yayınlanan yeni uygulama sayesinde büyük bir sorun olan belge düzenleme konusu artık tamamen sorun olmaktan çıkıyor. Adobe Scan ile tüm bu sorunları çözebiliyorsunuz. Hemen uygulamanın tam olarak ne işe yaradığından bahsedelim.

Adobe Scan Nasıl Bir Uygulama?

Belge düzenleme uygulamalarıyla ünlü olan Adobe tarafından yayınlanan Adobe Scan, sadece bir fotoğrafla tüm belgelerinizi PDF dosyaya dönüştürmeye izin veriyor. Yapmanız gereken sadece Adobe Scan uygulamasıyla PDF dosyaya dönüştürmek istediğiniz belgenin fotoğrafını çekmek. Fotoğrafı çektikten sonra ünlü yapay zeka sistemi olan Adobe Sensei otomatik olarak belgeyi PDF formatına çeviriyor. Ayrıca PDF dosyalarına her cihazdan ulaşmak için yine Adobe bulut sistemini de sunan Adobe Scan sayesinde anında aldığınız PDF dosyalarını da döküm olarak alabiliyorsunuz.

Adobe Scan Nasıl Kullanılır?

Adobe Scan uygulamasının nasıl kullanılacağı konusunda ise bilmeniz gereken birkaç nokta var. Öncelikle Adobe Scan şu an için Android ve iOS mağazalarından indirilebiliyor.

Android üzerinden indirmek için: Bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

iOS üzerinden indirmek için: Bu bağlantıyı kullanabilirsiniz

Adobe Scan uygulamasını ücretsiz olarak indirdikten sonra uygulamayı direk olarak kullanmaya başlıyorsunuz. Fakat son hatırlatma olarak oluşturulan belgelerin düzenlenmesi için aylık 15 dolar gibi bir ücret sunulduğunu da söylemek gerekiyor.