17.12.2016 22:20

AirPods’u Kaybetmek Size Pahalıya Mal Olabilir

Apple’ın kablosuz kulaklığı AirPods’u kaybedenlerin ne kadar ücret ödeyeceği belli oldu. İşte AirPods kaybolduğunda yenisi için ödenecek ücret!

Satışa çıkmasıyla birlikte hakkında merak edilen her şeyin öğrenildiği AirPods’lar, kullanıcılarını şok edici özelliklere sahip. Herhangi bir kabloyla birbirine bağlı olmayan kulaklıklardan birinin kaybedilmesi halinde kullanıcıların bir yenisi için ödeyecekleri tutar herkesi hayrete düşürdü.

AirPods’u Kaybedenler Ne Kadar Masrafla Karşılaşacak?

Herkesin yaşama ihtimalinin oldukça yüksek olduğu AirPods kulaklıkların kaybedilmesi(sadece birinin) halinde ödenecek tutar tam 69 Dolar. Her iki kulaklığın toplam fiyatının 159 Dolar olduğu düşünüldüğünde tek kulaklığın da bu fiyatın yarısına denk gelmesi herkesi şaşırtmaya yetti.

Genel arızalar için 1 yıllık garantiye sahip olan cihaz, kapasite kaybı yaşayan AirPods’ları da 49 Dolar karşılığında yenileyecek. Garanti kapsamı dışında yaşanacak her türlü sorun da ise maliyetler 69 Dolar seviyelerinden gerçekleşecek.

Son derece şık kutusu ile satışa sunulan ürün, kolay bir şekilde muhafaza edilebilecek ve saklanabilecek. Ancak özellikle kış günlerinde takılan şapkalar ve şallar nedeniyle daha çok kaybolma ihtimali taşıyan ürünler çok fazla kişinin canını yakacağa benziyor.