16.12.2016 06:00

Kablosuz Kulaklık AirPods’un Servis Ücreti Belli Oldu!

Apple'ın 159 dolarlık kablosuz kulaklığı AirPods'un servis veya değiştirme maliyetleri de ortaya çıktı. İşte oldukça pahalı bulunan AirPods'un servis ücretleri!

Gün içerisinde satışa sunulması ile fiyatı ortaya çıkan AirPods oldukça tepki toplamıştı. İşte fiyatıyla herkesin tepkisini toplayan Apple’ın bu yeni kablosuz kulaklığı AirPods’un servis ve değişim ücretleri de en az kendi fiyatı kadar dolgun! Apple tarafından verilen bilgilere göre AirPods‘ta yaşanacak olan hasarlara göre çeşitli bir fiyatlandırma yapılacak. İşte Apple severleri tekrar sinirlendirecek olan o fiyatlar!

AirPods’u Tamir Ettirmenin Fiyatı Yalnızca(!) 69 Dolar


Apple’ın yeni satışa sunduğu AirPods kulaklıklar 159 dolarlık fiyatı ile cüzdan boşaltacağa benziyor diyeli daha birkaç saat olmuş iken, yeni belli olan servis fiyatları da bu ücretin tuzu biberi oldu. 1 yıllık garantinin dolmasının ardından AirPods‘da meydana gelecek teknik sorunların servis ücretinin 69 dolar olarak fiyatlandırma sayfasına giriş yapan Apple aynı zamanda AirPods’un kullanıma bağlı batarya eskimesinin ise 49 dolarlık bir ücrete tabi tutulacağını duyurdu. Bakalım şu anda sınırlı sayıda satışı gerçekleştirilen AirPods tüm bu fiyat politikalarına rağmen başarılı olabilecek mi?