13.11.2016 08:12

Aleyna Tilki YouTube’da Günlük 2 Milyon Tıklanıyor!

Son zamanların adından konuşturan ismi Aleyna Tilki YouTube’da adeta fırtına gibi esiyor. Her gün yaklaşık 2 milyon kişi Aleyna Tilki’nin videosunu izliyor!

Henüz daha 17 yaşında olmasına rağmen katıldığı ses yarışmasında keşfedilen ve çok konuşulan Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile yaptığı düet videosu ile YouTube’u sallamaya devam ediyor. Toplam izlenimi 130 milyonu geçen Emrah Karaduman – Cevapsız Çınlama ft. Aleyna Tilki isimli video her gün yaklaşık 2 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. İşte karşınızda bu gidişle YouTube’da rekoru elinde tutan İrem Derici’nin çıkış şarkısını geçecek gibi gözüken o video!

Aleyna Tilki YouTube Türkiye’nin En Çok İzlenen İsmi Olmak Üzere

YouTube Türkiye’de uzun zamandır en çok izlenen video rekorunu elinde tutan İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine isimli video bu tahtı Aleyna Tilki’ye bırakacak gibi görünüyor. Hatta Aleyna Tilki için şu an YouTube’da en çok izlenen en genç isim de diyebiliriz. Verdiği konserlere bile henüz anne babası ile beraber giden 2000 doğumlu Aleyna Tilki bakalım YouTube’da Emhrah Karaduman ile beraber yapıtğı düet sayesinde yakaladığı bu çıkışı hayatının ilerleyen dönemlerinde de sürdüre bilecek mi?