12.10.2017 14:35

Amazon Su Geçirmez Kindle Oasis’i Piyasaya Sürdü

Amazon yeni ürünü e-kitap Kindle Oasis'i piyasaya sürdü.Yeni çıkan Kindle Oasis 10 yıl sonra çıkan su geçirmez özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

10 yıldır Kindle e-kitap ürününü satmaya devam eden Amazon’dan beklenmeyen gelişme gerçekleşti. Su geçirmez teknolojisini piyasaya süren Amazon e-kitap severlerin gönlünü kazanmaya devam ediyor. Su geçirmez Kindle geçen yıl piyasaya sürülen Kindle Oasis ismi ile aynı adı taşıyor. 2017 Kindle Oasis’in su geçirmez özelliğinin yanında boyutunun büyüdüğüde dikkatlerden kaçmıyor. 7 inçlik boyuta sahip olan yeni su geçirmez Kindle Oasis 2 metrelik suyun altında 60 dakika boyunca durabiliyor. Amazon’un bu teknolojiyi çıkarması için neden bu kadar geç kaldığını düşünmeden edemiyoruz. E- kitap sevenlerin elinden düşürmediği Kindle Oasis yeni fiyatı ile de oldukça dikkat çekiyor. 8 gb ve 32 gb hafızası ile ikiye ayrılan Kindle Oasis’in yeni fiyatları 329 ve 359 dolar olarak piyasaya sürülüyor. Bu hafızası ile bir ömür boyu okuyacağınız e-kitapları yükleyebileceksiniz.

Yeni Özelliği: Sesli Kitapları Destekleyecek

Kindle Oasis su geçirmez özelliğinin yanında sesli kitap özelliği ile kullanıcılarının gönlünü kazanmaya devam ediyor. Gözleriniz yorulduğunda veya bir kitabı okumak yerine dinlemek istediğinizde Bluetooth kulaklık ile sesli kitapları indirip dinleyebileceksiniz.

Kategoriler: Teknoloji Haberleri