13.02.2017 02:54

AMD’nin Merakla Beklenen Yeni İşlemcilerinini Fiyatları Ortaya Çıktı!

AMD’nin merakla beklenen yeni nesil işlemcilerinin fiyatları sızdırıldı. İşte AMD Ryzen işlemcilerinin fiyatları! İşlemci dünyasının önemli firmalarından olan AMD’nin merakla beklenen yeni nesil işlemcileri AMD Ryzen ile ilgili detaylar gelmeye devam ederken AMD Ryzen

AMD’nin merakla beklenen yeni nesil işlemcilerinin fiyatları sızdırıldı. İşte AMD Ryzen işlemcilerinin fiyatları!

İşlemci dünyasının önemli firmalarından olan AMD’nin merakla beklenen yeni nesil işlemcileri AMD Ryzen ile ilgili detaylar gelmeye devam ederken AMD Ryzen işlemcilerinin bu sefer fiyat bilgisi sızdırıldı.

AMD’nin Yeni Nesil İşlemcilerinin Fiyatı Belli Oldu!

İşlemci pazarını Intel’e kaptıran ancak son zamanlarda atağa kalkan AMD firmasının yeni nesil işlemcileri AMD Ryzen ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Tanıtıldığı günden itibaren merak edilen AMD’nin yeni nesil işlemcisinin üst seviye modelinin şimdide fiyat bilgisi sızdırıldı. Sızdırılan bu bilgi neticesinde AMD Ryzen işlemcilerinin de sahip olacakları etiketler ortaya çıkmış oldu. AMD tarafından resmi olarak onaylanmayan bu bilgiler ışığında AMD Ryzen’in en güçlü modeli olacak olan AMD Ryzen R7 1800X modelinin fiyatı 490 dolar olarak listelenmiş.

amdnin-merakla-beklenen-yeni-islemcilerinini-fiyatlari-ortaya-cikti

Bununla birlikte AMD’nin merak edilen bir diğer işlemcisi AMD Ryzen R7 1700X‘in de fiyatı listede görülüyor. Extended Frequency Range (XFR) özelliğiyle geleceği düşünülen AMD’nin bu işlemcisinin fiyatı ise 382 dolar olarak görülüyor. Son olarak AMD‘nin R7 1700 işlemcisinin fiyatı da bu listede ortaya çıktı. AMD Ryzen R7 1700X’te bulunan XFR özelliğinden yoksun olacak bu model sahip olduğu 65 W TDP değeriyle dikkat çekerken R7 1700‘ün fiyatının 316 dolar olduğu görülüyor.

Kullanıcıların AMD’nin bu yeni işlemcilerini satın alıp almayacağı ise gelecek günlerde netlik kazanacak.

Kategoriler: Teknoloji Haberleri