26.01.2016 23:05

Android için En İyi Futbol Oyunları!

Android'in en iyi futbol oyunları neler? Bu listemizde Android için seçtiğimiz en iyi futbol oyunlarını listeledik. İşte Android'in en iyi futbol oyunları!

android,futbol oyunları

Android işletim sistemi günümüzde milyarlarca kullanıcıya sahip. Mobil cihazlar ile başlayan Android furyası, günümüzdeki hemen hemen her akıllı cihazın çekirdeğini oluşturur oldu. Asıl gelişimini mobil platformlarda gösteren Android işletim sisteminin uygulama mağazasında milyonlarca uygulama ve oyun bulunuyor. Biz de sizlere bu yazımızda Android platformunun en iyi futbol oyunlarını listeledik. Sporsever akıllı cihaz kullanıcılarının favori oyunları arasında yer alan futbol oyunları Android platformunun en çok tercih edilen oyunları arasında yer alıyor. Yüzlerce, hatta binlerce oyun arasından sizler için en keyif verici futbol oyunlarını seçtik. İşte Android için en iyi futbol oyunları!

Android Futbol Oyunları

Score! Hero

First Touch tarafından geliştirilen Score! Hero Android platformunun en iyi futbol oyunu diyebileceğimiz kadar iyi bir oyun.

FIFA 16

Electronic Arts tarafından geliştirilen popüler futbol oyunu serisi FIFA’nın en son yayınlanan oyunu olan FIFA 16, Ultimate Team özelliği ve konsol kalitesindeki grafikleri ile Android platformunda boy gösteren futbol oyunları arasında yer alıyor.

Online Kafa Topu

Online Kafa Topu yerli bir stüdyo olan İzmo Bilişim stüdyosunda geliştirilen bir Android futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 2D grafikleri ve eğlenceli yapısı ile dikkatleri çeken Online Kafa Topu oyununu mutlaka indirmelisiniz.

Flick Shoot 2

En eğlenceli Android futbol oyunları arasında yer alan Flick Shoot 2 ile akıllı cihazınızda şut çekmenin zevkine varacaksınız. Mutlaka indirmeniz gereken bir oyun olan Flick Shoot 2’yi denemekten çekinmeyin.

Soccer Stars

Uzman oyun geliştirme stüdyosu Miniclip tarafından geliştirilen bir oyun olan Soccer Stars, Android işletim sistemi başta olmak üzere hemen hemen her platformda yer almaktadır. Facebook üzerinden bu oyunu mobil platformdaki arkadaşlarınız ile oynamanız mümkün. Favori futbol oyunlarımız arasında yer alan Soccer Stars sizin favori futbol oyununuz olacak.

Kategoriler: Liste