26.02.2016 15:30

Android için En İyi Kamera Uygulamaları

Android için en iyi kamera uygulamaları bu listede! Bu listedeki Android için en iyi kamera uygulamaları ile oldukça profesyonel fotoğraflar çekebileceksiniz!

android-icin-en-iyi-kamera-uygulamalari

Android cihazınız ile profesyonel fotoğraflar çekmek ister misiniz? O halde bu liste tam size göre. Android işletim sistemi geniş uygulama mağazası ile kullanıcılarına aradıkları her türde uygulamayı bulma imkanı sağlıyor. Cihazının varsayılan kamera uygulamasından istediği verimi alamayan kullanıcılar Google Play Store mağazasında yer alan en iyi kamera uygulamaları ile çok daha profesyonel fotoğraflar çekebilirler.

Telefonunuzun veya tabletinizin dahili kamera uygulaması size yetersiz geliyor ise Play Store mağazasından indirebileceğiniz kamera uygulamaları çektiğiniz fotoğraflara çeşitli filtreler veya efektler uygulayarak fotoğraflarınızın çok daha profesyonel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda Android için en iyi kamera uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulamalar sayesinde profesyonel bir fotoğraf makinesine ihtiyaç duymadan akıllı cep telefonu veya tabletiniz ile profesyonel fotoğrafların altına imzanızı atabilirsiniz.

Android için En İyi Kamera Uygulamaları

Candy Camera

candy camera

Retrica

retrica

B612

Z Kamera

z kamera

BestMe Selfie Kamera

BestMe Selfie Kamera

Camera MX

PIP Kamera

pip kamera

Photo Editor

photo editor

Kategoriler: Liste