09.02.2016 21:56

Android için En İyi Launcher Uygulamaları

Android launcher uygulamaları ile telefonunuzu kişiselleştirin! En iyi launcher uygulamalarını listeledik. İşte en iyi Android launcher uygulamaları!

android, launcher, uygulamaları

Android işletim sistemi geniş özelleştirilebilme imkanı sayesinde dünya genelinde muhteşem bir popülariteye ulaşmış durumda. Android işletim sisteminin bu derece yaygınlaşmasında etkili olan bu geniş özelleştirebilme imkanları sayesinde Android cihazınızın başlatıcısını (launcher) değiştirebiliyorusunuz.

Akıllı cihazların berbarinde getirdiği yerleşik launcher uygulamaları bazen sıkıcı olabiliyor. Fakat bu durumda üzülmenize gerek yok. Android işletim sistem sizlere launcher’ınızı değiştirme imkanı sunuyor.

Google Play Store üzerinde birçok launcher uygulaması bulunuyor. Bu yazımızda yer alan listemizde Android cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi launcher uygulamaları yer almaktadır.

Her kullanıcı her zaman en iyisini ister. Fakat bu listemizde yer alan hiç bir launcher uygulaması en iyi değil. Çünkü her bir launcher uygulaması birbirinin eksiğini tamamlıyor. Bu nedenle yazımızda yazdığımız sıralamaya değil de bu yazıdaki launcher uygulamalarının size sunduğu özelliklere yoğunlaşın.

İşte En İyi Android Launcher Uygulamaları

1. APUS Başlatıcı – Küçük, Hızlı

apus-launcher

 

2. CM Launcher – Hızlı, güvenli

cm-launcher

 

3. ZERO Başlatıcı – Küçük, Hızlı

zero-launcher

 

4. Arrow Launcher

arrow-launcher

 

5. Google Asistan Launcher

google-asistan-launcher

 

6. Nova Launcher

nova-launcher

 

7. Cheetah Launcher

cheetah-launcher

 

8. L Launcher – Lollipop Launcher

l-lolipop-launcher

 

9. Solo Launcher-Clean,Smooth,DIY

solo-launcher

 

10. Holo Launcher

holo-launcher

Kategoriler: Liste