08.05.2016 23:00

Android İçin En İyi Torrent Uygulamaları

Kimi zaman Android torrent uygulaması bulmak zor olabilir. Android torrent uygulaması bulmakta zorlananlar için en iyi torrent uygulamaları bu listede!

android torrent uygulaması

Eşler arası dosya paylaşım sistemi olarak bilinen torrent sistemi günümüzde milyonlarca kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Her geçen gün daha da büyük bir havuza dönüşen torrent dünyası hem yasal hem de yasal olmayan birçok içeriği içinde barındırıyor. Masaüstü bilgisayarlarda sıklıkla kullanılan torrentler artık hayatımızın her alanında karşımıza çıkar duruma geldi. Bu nedenle kullanıcılar mobil cihazları için torrent uygulamaları arıyorlar. Bu yazımızda Android torrent uygulaması arayan kullanıcılarımız için her biri birbirinden kaliteli torrent uygulamaları sunduk.

Android En İyi Torrent Uygulamaları

Android için birçok torrent uygulaması bulunmaktadır. Peki en iyi torrent uygulaması hangisi? Birçok kullanıcı bu sorunun cevabını merak ediyor. İşte her biri birbirinden avantajlı en iyi torrent uygulamaları!

BitTorrent

android torrent uygulaması, bittorent

Torrent denilince ilk akla gelen torrent uygulamalarından biri olan BitTorent bu alandaki liderliğini kanıtlkamış uygulamalardan biridir. Android torrent uygulaması ihtiyacı olan kullanıcılara mutlaka BitTorrent uygulamasını denemelerini tavsiye ederiz.

Android için BitTorrent Torrent Uygulaması İndir

Flud

android torrent uygulaması, flud

BitTorrent’in en büyük rakiplerinden biri olan Flud – Torrent İstemcisi aynı zamanda Türkçe dil desteği olan bir uygulamaladır. Android türkçe torrent uygulaması alanında rakibi olmayan Flud, şık arayüzü ile de kullanıcılarına mükemmel bir torrent uygulaması deneyimi sunuyor.

Android için Flud Torrent İstemcisi İndir

Transdroid

android torrent uygulaması, transdroid

Google Play Store mağazasında yer almayan bir torrent uygulaması olan Transdroid, BitTorrent ve Flud uygulamalarına kıyasla birçok avantaja sahip. Play Store’da yer almamasına karşın deneyimli bir torrent kullanıcısının sahip olmak isteyeceği bütün imkanları sunan Transdroid ile Android cihazınızda en iyi torrent uygulaması deneyimini yaşayacaksınız.

Transdroid, Google Play Store‘da yer almadığı için APK biçiminde cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Transdroid yazısına tıklayarak uygulamanın resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Site açıldıktan sonra sol tarafta yer alan Download APK butona basarak cihazınıza Android torrent uygulaması indirebilirsiniz. Uygulamanın kurulumu sırasında sizden Bilinmeyen kaynakları etkinleştirmeniz istenmektedir. Ayarlar > Güvenlik yolunu takip ederek buradaki Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini aktif hâle getirerek uygulamanızın kurulumunu yapabilirsiniz.

Kategoriler: Liste