23.01.2016 23:58

Android için En Zor Oyunlar!

Bu yazımızda sizler için en zor 5 Android oyununu listeledik. Bu Android oyunları oynamak çok zor. İşte her biri birbirinden zor Android oyunları!

android icin en zor oyunlar

Android işletim sistemi günümüzde dünyanın en çok kullanılan mobil işletim sistemi olmasının yanı sıra geniş uygulama mağazası ile de adını duyurmuş durumda. Google Play Store olarak adlandırılan Android uygulama ve oyun mağazasında binlerce mobil oyun yer alıyor. Biz de sizler için bu yazımızda Android platformunun en zor 5 oyununu bir araya getirdik. Bu oyunları oynamadan önce sizi uyarmalıyız ki bu oyunlar gerçekten ama gerçekten çok zor. İşte en zor Android oyunları!

Oynanması En Zor Android Oyunları

Swing Copters 2

swing copters 2

Bir dönem bütün dünyayı kasıp kavuran Flappy Bird oyununun geliştiricisi tarafından geliştirilen Swing Copters oyununun ikinci versiyonu olan bu oyun cidden oynaması çok zor bir oyun.

Impossible Journey

Mario tarzı bir platform oyunu olan Impossible Journey oyunu sizlere sinir krizleri geçirtebilecek derecede zor bir Android oyunudur.

Zero Reflex

zero reflex

Refleklerinizi ve sabrınızı test etmek istiyorsanız Zero Reflex oyunu tam size göre bir Android oyunu. Denemenizde yarar var.

Geometry Dash Meltdown

Ritim tabanlı arcade oyunu olan Geometry Dash oyununun yeni sürümü olan Geometry Dash Meltdown sinirlerinizi biraz zorlayabilir.

Traffic Rush 2

traffic rush

Bir kavşaktaki trafiği yönetmek sizler için ne kadar zor olabilir. Deneyin ve görün.

Kategoriler: Liste