11.05.2016 23:00

Android için Harita ve Navigasyon Uygulamaları

Android için internetsiz navigasyon veya harita uygulaması arayan kullanıcılar için bu hazırladığımız bu liste ile telefonunuzu navigasyona çevirebileceksiniz!

android-icin-harita-ve-navigasyon-uygulamalari

Cep telefonları ve cep telefonlarında kullanılan işletim sistemlerinin her geçen gün daha da akıllanması sayesinde bir dönemin popüler ürünleri navigasyon cihazları tarihe karışmış durumda. Artık Android harita uygulamaları ve Android navigasyon uygulamaları sayesinde gittiğimiz her yerde yanımızda bir navigasyon cihazı taşıyormuşuz gibi istediğimiz gibi haritaları kontrol edebiliyor kendimize yol haritası çıkarabiliyor. Üstelik tamamen ücretsiz navigasyon uygulamaları olduğu gibi Android internetsiz navigasyon uygulamaları da mevcut.

Harita ve Navigasyon Uygulamaları

Google Haritalar

Her yeni Android cihazın içinde sistem yüklü olarak gelen Haritalar uygulaması cihazınızda yüklü olmadığı durumlarda Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Android için harita ve navigasyon uygulaması arayan kullanıcılara ilk tavsiyemiz Google Haritalar uygulaması olacaktır.

android-icin-harita-ve-navigasyon-uygulamalari-google-haritalar

Waze Social GPS

Temel bir navigasyon uygulamasının sahip olması gereken bütün özelliklere sahip olan Waze Social GPS popüler Android harita uygulamaları arasında yer alıyor.

CoPliot GPS

Android için internetsiz nagivasyon uygulaması arayan kullanıcılara mutlaka indirmelerini tavsiye ettiğimiz bir uygulama olan CoPliot GPS alternatif rotalar çizmekte de usta bir uygulamadır.

GPS Navigasyon ve Harita Sygic

Çevredeki binaları 3 boyutlu olarak gösterebilme özelliğine sahip olan navigasyon uygulaması tahmin edebileceğiniz üzere interneti de çok kullanıyor.

Kategoriler: Android Liste