09.05.2016 23:00

Android ve iOS için Gif Yapma Uygulaması

Android, iOS ve Windows Phone için gif yapma uygulaması arayan kullanıcılar mutlaka bu yazıyı okumalı! İşte Android, iOS ve Windows Phone gif yapma uygulaması!

android-ve-ios-icin-gif-yapma-uygulamalari

Sosyal ağ platformlarının gifleri destekler hâle gelmesi ile birlikte popülerleşen gif akımı her geçen gün farklı bir kesimin daha ilgisini çekmeyi başarıyor. Artık hayatımızın bir parçası olmaya başlayan gifler günden günde popülerlerliğini arttırıyor.

İnsanların kendisini çok daha iyi ifade etmesine olanak sağlayan gifler artık bir tüketim ürünü olmakta çıktı ve insanlar artık kendi giflerini oluşturabiliyorlar. İnternette gif oluşturmak için birçok kaynak bulunuyor. Fakat bunlar pratik ve kişisel kullanım açısından biraz zahmetli. Bu aşamada Android ve iOS için geliştirilmiş mobil gif yapma uygulamaları imdadımıza yetişiyor.

Android, iOS ve Windows Phone için GIF Yapma Uygulaması

XnView tarafından Android, iOS ve Windows Phone için geliştirilen mobil gif yapma uygulaması Gif Me! Camera sayesinde cihazınızın kamerası ile kaydettiğiniz videoları gife dönüştürebilirsiniz.

Gif Me! Camera gif yapma uygulaması Android ve Windows Phone için ücretsizken, iOS kullanıcıları bu uygulamaya $1,99 ödeyerek erişebiliyor.

Android için gif yapma uygulaması arayan kullanıcıların mutlaka Gif Me! Camera uygulamasını akıllı cep telefonlarına veya tabletlerine indirmelerini tavsiye ediyoruz.

Aynı zamanda Google Play Store üzerinde Android için birçok alternatif gif yapma uygulaması bulunuyor.

Gif Me! Camera uygulamasını indirmek istediğiniz platformu alt taraftan seçerek telefondan gif yapma keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Gif Me! Camera İndir | AndroidiOSWindows Phone

Kategoriler: Liste Rehber