15.06.2017 15:57

Angry Birds Evolution Yayınlandı. İşte Yeni Angry Birds

Angry Birds Evolution oyununun yayını yapıldı. Angry Birds Evolution oyunu hakkında merak edilen tüm bilgiler ve oyunun ana yapısı haberimizde!

Rovio, Angry Birds serisiyle beraber en başarılı mobil oyun geliştirici firmalarından biri oldu. Ardı ardına yayınlanan yeni oyunlarıyla beraber ilgi çeken firmanın, Angry Birds serisi sinema perdelerine bile taşınmıştı. Efsane mobil oyunlardan biri haline gelen ve birçok markanın varsayılan oyun olarak akıllı telefonlara eklediği Angry Birds oyunu için sonunda yeni bir müjde daha geldi. Bu kez gelen haberlerle beraber Angry Birds Evolution oyununun yayınlandığı açıklandı.

Angry Birds Evolution Mobil Platformlarda

Öncelikle iOS üzerinde yayınlanan ve test aşaması devam eden oyunun şimdi ise Android platformu da dahil olarak tüm mobil alanı için yayınlandığı bildirildi. Angry Birds Evolution oyununun yayınlanmasının ardından ise oyunun detayları da belli oldu. Standart Angry Birds oyunundan farklı bir yapısı olan Angry Birds Evolution, rol yapma tarzında bir oyun. Oyunda yine kuşları ve kuşlara saldıran domuzları ele alıyoruz.

Çek bırak tarzı yapısını koruyan Angry Birds Evolution oyununda kuşların yumurtalarını çalmaya çalışan domuzları durdurmaya çalışıyorsunuz. Angry Birds Evolution oyunu kapsamında 100 adet üzerinde kuş bulunuyor.  Başarımlarla beraber Angry Birds Evolution oyununda yeni kuşları açabileceğinizi de hatırlatalım.

Bunun dışında oyunda düşman olarak ise 90 üzerinde domuz bulunuyor. Son olarak şu an yayında olan oyunun ücretsiz fakat isteyenler için ödülleri bulunan aylık abonelik sistemine sahip olduğunu ekleyelim.