02.06.2017 18:39

ANNA RF’den Çağatay Akman Açıklaması Geldi!

Çağatay Akman’ın uzun süredir konuşulan gece gölgenin rahatına bak isimli şarkısının telif yemesinin ardından telif sahibi Anna Rf grubunun açıklaması gecikmedi

Çağatay Akman’ın 200 milyonun üzerinde izlenim alan “gece gölgenin rahatına bak” isimli şarkısının telif yemesinin hemen üzerine genç müzisyen şarkının kendisine ait olduğunu ANNA RF’nin Güllü’ye ait olan bir müziği izinsiz aldığını iddia etmişti. Fakat bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden ANNA RF bu açıklamayı yalanlayan bir paylaşımı Facebook’tan duyurdu. Türk kültürüne oldukça yakın olan grup yaptığı açıklama ile dinleyicilerine teşekkür etti. Ayrıca grubun birden fazla Türkçe şarkısı hatta “Gözleme” isimli bir şarkılarının da bulunduğunu belirtelim.

ANNA RF, Facebook’ta Çağatay Akman’ın İddiasını Yalanladı!

Facebook‘ta yapılan açıklamanın altında bazı yorumlar ANNA RF‘ye destekler şekilde iken bazı yorumlar ise şarkının orjinalinin Güllü’ye ait olduğunu asıl telif atılması gereken isimin ANNA RF olduğunu söyler nitelikte. Bakalım bu telif savaşı nasıl sonuçlanacak? Son olarak ANNA RF grubunun oldukça kaliteli müzik yaptığını ve bunlardan bir kaçını da paylaşmadan geçemediğimizi belirtelim. İşte ANNA RF’e ait Gözleme isimli eğlenceli Türkçe parça!