05.08.2016 17:09

Apple Campus 2’den 4K Görüntüler!

Apple'ın uzay gemisi konseptli Apple Campus 2 projesinin yapımına devam ediliyor. İşte Apple'ın yeni merkezi olacak Apple Campus 2'den yeni 4K görüntüler!

Apple‘ın ABD’nin California eyaletinde yapımı devam eden yeni çalışma merkezi Apple Campus 2’den yeni görüntüler geldi. Apple Campus 2’nin inşaatına 2013 yılında başlanmıştı. Apple’ın uzay gemisi konseptli yeni çalışma merkezi Apple Campus 2 muhtemelen bu sene sonunda da bitmeyecek ama yüksek ihtimal gelecek sene kullanıma hazır olacak.

Apple Campus 2’nin Drone ile Çekilmiş 4K Görüntüleri!

Apple’ın uzay gemisi konseptli yeni çalışma merkezi olacak Apple Campus 2’nin inşaatına ait yeni görüntüler Matthew Roberts tarafından çekildi. Drone ile çekilen Apple Campus 2 inşaat görüntüleri 4K çözünürlüğe de sahipler.

2 Ağustos’ta havadan çekilen Apple Campus 2 inşaatının görüntülerinde ilginç ve bir o kadar merak uyandıran bölümler yer alıyor. Yeni merkezin çember şeklindeki ana kısmının ise büyük ölçüde tamamlandığı görülüyor. Bunun dışında yapının dışarısındaki alanlar için çevre düzenlemesinin de yakında başlayacağı da tahmin ediliyor.

Apple’ın yeni merkezinin yapımı tamamlandığında ilk etapta 13.000 kişi merkezde çalışmaya başlayacak. Apple Campus 2 projesi için harcanan miktar ise 5 milyar dolar olarak karşımıza çıkıyor. Tamamlandığında aşağıdaki gibi olacak Apple Campus 2’nin her yeni videosu insanları daha da fazla heyecanlandırıyor.

apple-campus-2