29.05.2017 20:32

Apple Değişim Sayfası için 3 Yeni Video

Apple değişim sayfası için 3 yeni video yayını yapıldı. Android kullanıcılarını hedef alan yeni videolarla Apple değişim sayfası güncellendi. İşte tüm detaylar.

Teknoloji devi Apple geçtiğimiz günlerde yeni bir sayfa tanıtımı yapmıştı. Teknoloji devi, Apple değişim adını verdiği yeni bir sayfayla beraber Android kullanıcılarına seslenmiş ve Android kullanıcılarının iOS işletim sistemine neden geçmesi gerektiğini vurgulayan paylaşımlarda bulunmuştu. Akıllı telefon devi Apple değişim sayfasında ise iOS işletim sisteminin neden daha üstün olduğunu gösteren paylaşımlar yapmıştı. Android akıllı telefon kullanıcılarını hedef alan paylaşımlarla dikkat çeken yeni sayfa kullanıcıların ne kadar etkili olacak? Google ne cevap verecek? Derken şimdi ise Apple değişim sayfası için 3 yeni video daha yayınlandı.

Apple Değişim Sayfası Yeni Videolar

Özellikle Android işletim sisteminden iOS işletim sistemine geçmenin ne kadar kolay olduğunu ve Move to iOS uygulamasının ne kadar kullanışlı olduğunu vurgulayan Apple’ın son Apple değişim videolarında da yine bu vurgu yapıldı.

Bu kez paylaşılan 3 yeni videoda ise iOS işletim sisteminin güvenliğinin, görüntülerdeki takılmadan kullanımın ve iletişim kalitesinin üstünde durulmuş durumda. Apple değişim sayfasına bundan sonra aşamada da yeni videoları gelmesi de bekleniyor. Yayınlanan tüm bu videolara Google’ın cevabının neler olacağı merak ediliyor? Yeni Apple değişim videolarını aşağı da bulabilirsiniz.