13.07.2017 12:25

Apple Ekran Videolarının Canlı Yayınlanmasına İzin Verecek

iOS 11 beta 3 sürümüyle beraber Apple ekran kaydetme özelliğine dooğrudan canlı yayın yapma özelliği de eklendi. İşte iOS 11 beta 3 yeni özelliği!

iOS 11 beta 3 sürümü yayınlandı. Daha önce haberlerimizde de yer verdiğimiz iOS 11 beta 3 sürümünün yayınlanmasının ardından, yeni sürümün birçok değişiklik getirdiğini gördük. Daha önceki haberlerimizde bu değişikliklerin neler olduğunu tek tek ele almıştık.

Şimdi ise iOS 11 beta 3 sürümü iyileştirmesiyle beraber Apple, işletim sistemine bir ayrıcalık daha ekledi. Aslında daha önce iOS 11 ile gelen ekran videosu kaydetme özelliğinin geliştirildiğini gördük. Peki, Apple ekran videosu kaydetme özelliğinde yapılan değişiklikler neler? Bakalım

iOS 11 Ekran Videoları Canlı Yayınlanabilecek

iOS 11 beta 3 sürümüne gelen yeni iyileştirme sonrasında, ekran videoları sadece kaydetmekle kalmayacak. Bunun yanı sıra iPhone ve iPad cihazlarınızda ekran videolarını doğrudan canlı olarak yayınlayabileceksiniz. Şimdiden ilgi odağı haline gelen yeni sistemle beraber kullanıcılar bir nevi iOS 11 ekran videosu kaydetme özelliğini canlı yayın olarak kullanmış olacak.

iOS 11 beta 3

Epey ilgiyle karşılanan yeni özellik iOS 11 beta 3 sürümü sonrasında yapılan düzenlemeyle ortaya çıktı. Yeni düzenlemenin dışında final sürümünde canlı yayın özelliğinin çok daha rahat kullanılabilir hale geleceği belirtiliyor. Son kullanıcı için bu özellikte final sürümünü beklemenin daha yararlı olabileceğini de hatırlatmak gerekiyor. iOS 11 beta 3 sürümünde belli başlı hatalar devam etmekte.