06.02.2016 22:41

Apple iPhone 7 için Sızdırılan Özellikler!

iPhone 7 bomba gibi özelliklerle geliyor. iPhone 7 ilk kez kullandığı teknolojilerle fanatiklerini memnun edecek. İşte iPhone 7 için sızdırılan özellikler!

iPhone 7’nin çıkmasını sabırsızlıkla bekleyen pek çok fanatiği bulunuyor. Kusursuz bir telefon ortaya çıkarmak için uğraşan Apple’ın  iPhone 7’de gerçekleştirdiği son değişiklikler hakkındaki dedikodular önce Kore’den sonra Çin’den oldukça uzak bir yol kat ederek geldi.

Apple iPhone 7’nin Yeni Özellikleri!

-Söylentilere göre iPhone 7 Super AMOLED ekrana sahip olacak. Eğer bu doğruysa Apple’ın en erken 2018 yılından önce Super AMOLED ekran kullanması beklenmediğinden kesinlikle sürpriz olacak. KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo AMOLED ekrana 2019 yılından önce geçilmeyeceğini dile getirmişti.

iPhone 7’deki bir diğer değişiklik ise kasasının seramikten üretilmesi ve anten çizgilerinin kaldırılması olacak. Geçen hafta  bir rapor iPhone 7’deki anten çizgilerinin yok edildiğini açığa çıkarmıştı. Rapor ayrıca 3,5 mm’lik kulaklık girişinin de kaldırıldığını ve daha önceden duyulduğu gibi Apple’ın Touch ID’nin hızını arttırdığını gösteriyor.

-Ön kamera 12MP olarak kalacak ve telefonun bataryası hızlı şarj teknolojisi sayesinde çok daha hızlı bir şekilde dolacak. Ayrıca ilk kez iPhone‘nun resmi olarak su geçirmez olacağını söyleyebiliriz.