13.06.2016 23:38

Apple iPhone 7’de Yeni Renk: Deep Blue

Apple iPhone 7 ile ilgili yeni bir sızıntı çıktı. Buna göre iPhone ailesinin yeni üyesi iPhone 7’de farklı bir renk daha olacak. İşte iPhone 7'nın yeni rengi!

Apple küresel ölçekte ürettiği teknolojiler ile akıllı telefon pazarında ciddi bir paya sahip, Microsoft’tan bir yıl sonra kurulmuş, 2016 geliri 152 milyar dolarlık seviyesine ulaşmış California menşeli bir firma. Apple bugün düzenlediği lansman gecesinde se iPhone ailesinin yeni üyesi olacak iPhone 7 hakkında sürpriz bir gelişmenin ipuçlarını verdi buna göre iPhone 7 yeni rengi olan Deep Blue ile gelecek.

Apple iPhone 7 için Yeni Tasarım, Deep Blue

Silikon vadisi yazarlarına göre Apple iPhone 6 serisi ile istediği başarıyı yakalayamadı ve ailenin yeni üyesi iPhone 7’de yeni bir görsel oluşturma kararı aldı. Uzay grisi renginin Apple mühendisleri tarafından artık kullanılmayacağı belirtilirken yeni rengin Deep Blue yani koyu mavi olacağı ifade ediliyor. Diğer taraftan iPhone 7 için birçok söylenti ise hala gündemde bunlardan bazıları, kulaklık girişinin kaldırılacağı Lightning uca sahip kulaklıklar kullanılacağı ve anten çizgilerinin üste taşınacağı yönünde fakat bu bilgiler henüz tam olarak doğrulanmış değil.

Apple, iPhone 7 serisi ile Eylül ayından itibaren nasıl bir satış trendi yakalayacak, bekleyip göreceğiz.