26.10.2016 23:50

Apple, Kablosuz Kulaklıkları AirPods’un Çıkış Tarihini Erteledi!

Apple’ın henüz yeni tanıtmış olduğu AirPods kablosuz kulaklıklar için çıkış tarihi ertelendi. Merakla beklenen AirPods kulaklıklar bizi daha çok bekletecek!

Apple’ın iPhone 7’yi tanıttığı büyük etkinlikte tanıştığımız kablosuz kulaklık AirPods’tan bekleyenlerini üzecek yeni haberler var. Elimize ulaşan yeni bilgilere göre AirPods çıkış tarihi ertelendi! Anlaşılan o ki Apple, bizi sabırsızlandırmaya biraz daha devam edecek. İşte Apple’ın son teknolojisi olan kablosuz AirPods kulaklıklarının çıkış tarihi ile elimize ulaşan son bilgiler!

Apple, AirPods Çıkış Tarihini Erteledi!

airpods-cikis-tarihi

Önümüzdeki ay içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen Apple AirPods kablosuz kulaklıkların çıkış tarihi maalesef belli olmayan bir tarihe ertelendi. Apple’ın TechCrunch ekibi ile yaptığı görüşme de şu sözler dikkat çekti; “AirPods’un son kullanıcıları ile buluşması için biraz(cık) daha zamana ihtiyacımız var” Bu bilgiden başka bilgi vermeyerek Apple, aslında AirPods kablosuz kulaklıklarının çıkış tarihi belirsiz bir tarihe ertelemiş oldu. Bakalım merakla beklenen kablosuz kulaklık olan AirPods ne zaman satışa sunulacak? Kim bilir belki de Apple, yarın yapılacak olan MacBook etkinliğinde bize bir sürpriz yapar ve AirPods’ların çıkış tarihini net olarak paylaşır!
iPhone 7 Özellikleri