10.03.2016 22:45

Apple, Let Us Loop You In Etkinliğini Resmen Duyurdu!

Apple, önümüzdeki günlerde Let Us Loop You In etkinliğini düzenleyecek. Peki Apple, Let Us Loop You In etkinliğinde hangi ürünleri tanıtacak? Etkinlik ne zaman?

Apple tarafından düzenleneceği sıkça iddia edilen ve sızdırılan etkinlik az önce Apple‘ın resmi sitesinde yayınlanarak kesinlik kazandı. Peki AppleLet Us Loop You In etkinliğinde hangi ürünleri tanıtacak?

Apple Let Us Loop You In Etkinliğinde Tanıtılacak Ürünler!

Apple tarafından hangi ürünlerin tantılacağını dair bir kesin bilgiler gelmedi. Tahminlere göre ise AppleLet Us Loop You In etkinliğinde; 9.7 inç ekran boyutuna sahip ve isminin iPad Air 3 veya yeni bir iPad Pro olması beklenen yeni iPad modelini, 4 inç ekran boyutuna sahip olacak iPhone SE modelini ve yeni Apple Watch kayışlarını tanıtacak. Apple‘ın tanıtacağı yeni iPad modelinde, LED flaş kullanılacağı da söyleniyor. Apple, yeni iPad modelinde LED flaş kullanırsa, ilk defa bir iPad modelinde LED flaş donanımını kullanmış olacak.

 

Apple Let Us Loop You In Etkinliği Ne Zaman?

 

let_us_loop_you_in_apple_site

Apple, “Let Us Loop You In” sloganıyla duyurduğu etkinliğini 21 Mart tarihinde Cupertino Campus’te düzenleyecek. Etkinliği, Apple ürünlerine sahip kullanıcılar canlı olarak da izleyebilecekler. Bakalım Apple, bu etkinliğinde hangi ürünlerini tanıtacak? Merakla bekliyoruz.