20.10.2016 08:00

Apple, MacBook Etkinliğini 27 Ekim Olarak Belirledi!

Apple uzun süredir beklenen MacBook etkinliğinde geri sayımı başlattı. Peki yeni MacBook’ta ne gibi yenilikler olacak? Tüm detaylar haberimizde!

Apple geçtiğimiz aylarda yaptığı etkinlik ile iPhone 7’yi tanıtarak gündeme damgasını vurmuştu. Şimdi ise Amerikalı firma Apple, yeni etkinliğine hazırlanıyor. “Hello again” adını seçtikleri yeni etkinlikte merakla beklenen yeni MacBook Pro’yu tanıtacak olan Apple’dan büyük yenilikler bekleniyor! Tüm görünümün değişeceği düşünülen MacBook Pro daha güçlü geliyor!

Apple, MacBook Pro Tanıtımı İçin Hazırlanıyor

Tam dokunmatik OLED eklentisi ile gelmesi beklenen yeni MacBook Pro için geri sayım başladı. Eski sürümlerdeki gibi yine USB-C çıkışının olacağı düşünülen ve farklı renkler ile piyasaya sunulması beklenen MacBook Pro için sevenleri sabırsızlanıyor. Ayrıca yeni MacBook Pro’da yapılacak en büyük değişiklik ise dokunmatik OLED fonksiyonu olacak. Bu OLED eklentisinin hem tam dokunmatik olacağı hem de programlanabilir kısayollar barındıracağı düşünülüyor. Biliyorsunuz ki Apple bundan önceki MacBook Pro etkinliğini tam 4 yıl önce yapmıştı! Bakalım Apple, uzun süredir beklettiği MacBook Pro etkinliği ile bekleyenlerini tekrar sevindirebilecek mi? Yoksa uzun süredir beklenen yeni MacBook Pro, hayranlarını hayal kırıklığına mı uğratacak?