05.06.2017 15:45

Apple Online Store Beklenen Haberi Doğruladı

WWDC 2017 etkinliği için Apple'ın hazırlıkları sürüyor. Son olarak Apple Online Store sayfası için şok bir karar alındı. Apple Online Store kararı ne?

Apple tarihinin en büyük etkinliklerinden biri olan WWDC 2017 etkinliği için geri sayım hız kazandı. Bugün akşam 20:00 saatlerinde düzenlenecek olan etkinlikle beraber markanın, çok uzun süredir beklenen ürünlerini tanıtacağı biliniyor. Daha çok yazılım alanında çalışmalar yapan Apple’ın, bunun dışında yeni seri donanım ürünleri de ortaya çıkacak. Özellikle iPad ve MacBook serilerinde güncellemeler yapacağı düşünülen markanın bu kararını kanıtlayan adımlarda görülmeye başlandı. Öyle ki teknoloji devi biraz önce Apple Online Store kısmını kapattı. Daha doğru bir ifadeyle Apple Online Store bakıma alındı.

Apple Online Store Neden Bakımda?

iOS 11, tvOS 11, MacOS 10.13 gibi önemli yazılım yenilikleri sunacak olan markanın, Apple Online Store kısmını bakıma alması donanım ürünleri geleceğini de kanıtlamakta. Apple Online Store sayfasına girdiğinizde “kısa süre sonra açılacak” benzeri bir mesaj ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Apple Online Store

Markanın bu kararının Apple Online Store içerisine yeni ürünlerin eklendiği şekilde yorumluyor olsak da tabi ki yeni ürünler WWDC 2017 etkinliğinde ortaya çıkacak. Fakat Apple Online Store üzerinden de etkinlikten sonra bir dizi yeni ürün görmek mümkün olacak gibi duruyor. Eğer sayfanın bu halini görmek isterseniz Apple Online bu bağlantıdan bakabilirsiniz.