08.12.2016 22:41

Apple ve Samsung Patent Davasında, LG Bombayı Patlattı

Küresel anlamda mobil üretici firmalar arasına önde gelen Apple ve Samsung patent davasıyla uğraşırken, LG bombayı patlattı. İşte Apple, Samsung ve LG üçlüsü.

Küresel anlamda mobil üretici ve teknoloji firmalar arasında sektörün önde gelen firmaları olarak kabul edilen Apple ve Samsung kendi arasında ki patent davaları ile uğraşırken, LG yepyeni bir teknoloji ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

lg-v20-1

LG İZLİYOR, APPLE SAMSUNG’A CEZA ÖDÜYOR

Apple’ın şikayeti ile birlikte iPhone modellerini taklit ettiği gerekçesiyle milyonlarca dolar cezaya çarptırılan Samsung, sonuçlara itiraz ederek bir üst mahkemeye başvurdu. Bir üst mahkemede ise bu defa Apple’ın aleyhine bir karar çıkarak, Samsung’un ödediği haksız cezanın Apple şirketi tarafından ödenmesi, Apple’ın kar ettiği ürünlerden Samsung’a ceza ödemesi yapması istenildi.

LG’NİN MULTİMEDYA ÖZELLİKLİ AKILLI TELEFONUNU CALVİN CHO TANITTI

LG’nin, multimedya özellikli, optik görsel stabilizasyon (OIS) 2,0, Hi-Fi Quad DAC ve Android Nougat OS gibi özelliklerini taşıyan LG V20’yi tanıtan LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, “Kullanıcılarımıza LG V20 ile birlikte kendi dünyaları tasarlayacak bir dünyanın anahtarını vermeyi hedefliyoruz. LG V20, bir kullanıcının telefondan beklediğinin çok daha fazlasını içerisinde barındırıyor” ifadelerini kullandı.