03.02.2016 15:32

Apple Watch S Tanıtılabilir!

Apple, Apple Watch S modeli ile karşımıza çıkabilir. Peki Apple Watch S için ne gibi yenilikler bekleniyor? İşte Apple Watch S ile ilgili tüm detaylar!

Apple‘ın geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü ve pil ömrü haricinde kullanıcılarından genel olarak tam not almayı başaran Apple Watch ile ilgili yeni sızıntılar gelmeye başladı. Yeni sızıntılara göre Apple, tıpkı iPhone serisinde olduğu gibi daha hızlı olarak nitelendirdiği “Speed” yani “S” uygulamasını Apple Watch‘ta da uygulayacak.

İşte Apple Watch S ile İlgili Detaylar!

Piper Jaffray analistlerinden Gene Munster tarafından ortaya atılan iddiaya göre Apple, Apple Watch üzerinde donanım iyileştirmeleri yapacak ve Apple Watch S ismini vereceği bu modeli 15 Mart’ta düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak.

Gene Munster’a göre Apple, Apple Watch üzerindeki bu donanım iyileştirmelerini işlemci ve pil kapasitesi gibi kritik noktalarda yapacak. Munster, Apple Watch‘ın tasarımında ise çok büyük bir fark olacağını düşünmüyor.

Bugüne kadar gelen iddialara göre Mart ayında yeni bir Apple Watch yerine Apple Watch‘ın yeni kayış modelleri ve yazılım güncelleştirmeleri alması bekleniyordu. Munster tarafından ortaya atılan bu iddia bütün bu beklentileri en aza indirdi. Bakalım Apple Mart ayında Apple Watch için ne gibi bir yenilikle karşımıza çıkacak?