16.09.2016 19:31

Apple Watch’ın Su Geçirmez Hoparlörüne Ait İlk Görüntüler Ortaya Çıktı!

iPhone 7 ile beraber tanıtıldığında büyük etki uyandıran Apple Watch’a ait su geçirmezlik özelliğine dair ilk görüntüler birer birer ortaya çıkmaya başladı!

İkinci versiyonu ile karşımıza geçtiğimiz günlerde Apple’ın büyük tanıtımında ortaya çıkan Apple Watch akıllı saatlerine ait olan su geçirmez hoparlör özelliği oldukça merak ediliyordu. iFixit sitesinin yaptığı inceleme ile tüm meraklar ortadan kalkmış oldu. İşte karşınızda Apple Watch’un su geçirmez hoparlörüne ait teknik fotoğraflar!

Apple Watch Yeni Versiyonu İle Suya Daha Fazla Dayanıklı!

apple-watch-su-gecirmez-hoparlor apple-watch-su-gecirmez

Apple’ın geçtiğimiz büyük tanıtımda bizlere sunduğu Apple Watch’ın ikinci sürümü suyun altında bildirimleri sesli olarak iletebileceği haberi oldukça ilgi toplamıştı. İşte bu bahsi geçen tasarımın nası olduğunu inceleyen iFixit ekibi aynı zamanda yeni Apple Watch’ın 18mAh fazla olan bataryasını da eski sürüm ile karşılaştırdı. Bakalım akıllı saatlerin en iddialı ismi olan Apple Watch ikinci sürümü ile ilk sürümünde yakaladığı başarıyı sürdürebilecek mi? Satışa sunulduğu zaman her şeyin hemen hemen belli olacağını düşündüğümüz Apple’ın yeni ürünü olan Apple Watch’a ilişkin diğer haberlerimize de aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz!