26.05.2017 15:00

Apple WWDC 2017 Etkinliği İçin Sürpriz Haber

WWDC 2017 etkinliği için Apple'ın sürpriz bir adımı daha geldi. Tekneoloji devinin WWDC 2017 etkinliği için büyük sürprizi ne? Apple neler sunacak?

Apple’ın en büyük etkinliklerinden biri olarak değerlendirilen WWDC 2017 etkinliği için geri sayım başladı. Markanın dağıtımını yaptığı davetiyelerden sonra yapılan açıklamayla beraber resmi olarak 5 Haziran tarihinde düzenleneceği ortaya çıkan etkinliğin birçok Apple teknolojisini de ortaya çıkarması bekleniyor. iOS 11, MacBook Pro için yenilenmiş seriler, 10.5 inç iPad, Siri asistanlı hoparlör ve daha birçok sürprizle gelmesi beklenen Apple’ın tüm bu teknolojilerinin tanıtılacağı WWDC 2017 etkinliğinde markanın başka sürprizler yapacağı da ortaya çıktı. Bu kez Apple’ın etkinliği izlemek isteyen kullanıcılara bir sürprizi var.

WWDC 2017 Etkinliği İçin Özel Sayfa

Apple tarafından yapılan açıklama sonrasında WWDC 2017 etkinliğini herkesin izlemesi için özel bir sayfa oluşturulduğu açıklandı. WWDC 2017 sayfasıyla beraber markanın tüm kullanıcılarına canlı yayın sunması bekleniyor. Geçtiğimiz senelerde sadece geliştiricilere açık olan WWDC 2017 etkinliğinin yayına geçen sayfayla beraber tüm kullanıcılara açılmasıysa Apple’ın yepyeni ürünleri ortaya çıkaracağının bir kanıtı olarak gösterilebilir.

Şimdiden tüm ilgiyi toplayan Apple’ın, sayfasının hazır olması da yine olumlu gelişmelerden biri. Ayrıca son olarak WWDC 2017 etkinliğinin Apple TV üzerinden de canlı izlenebileceğini belirtelim. iOS 11, 10.5 inç iPad yenilenmiş MacBook ve Siri hoparlör gibi teknolojilerden bakalım hangileri tanıtılacak? Artık bu tanıtımı da canlı izleyebileceğiz. Bu arada Apple’ın şimdiden oluşturduğu sayfayı görmek isterseniz WWDC 2017 sayfası bağlatışına da göz atabilirsiniz.