23.09.2016 20:34

Apple, Yeni iOS 10.0.2 Güncellemesi İle Hataları Ortadan Kaldırdı!

Apple, son güncelleme olan iOS 10’da ortaya çıkan sorunları kaldıran bir güncelleme yayınladı. İşte karşınızda Apple'ın en yeni iOS sürümü!

Apple’ın en büyük güncellemesi olan iOS 10’da iPhone kullanıcılarını üzen birçok sorun çıkmıştı. Bazı kullanıcılarda telefonun açılmamasına bile sebebiyet veren iOS 10 güncellemesinin üzerinden çok geçmeden Apple, bu hataları ortadan kaldırmak için yeni bir güncelleme yayınladı. Yeni iOS sürümü olan iOS 10.0.2 sayesinde oluşan bu sorunların ortadan kalkacağı düşünülüyor!

iOS 10.0.2 Yayınlandı!

Kendi işletim sistemi sayesinde ün yapan meşhur elma logolu firma Apple, geçtiğimiz güncellemede ortaya çıkan istenmeyen sonuçları yok etmek adına yeni işletim sistemi sürümünü yayınladı. Bazı iPhone’larda oluşan kulaklık ile telefon kontrolünün yok olması gibi sorunları da ortadan kaldıran güncelleme büyük beğeni ile karşılandı. Biliyorsunuz ki; iOS 10, iPhone kullanıcılarında ciddi sorunlara sebep vermesi sebebi ile pek beğenilmemişti. Yayınlanan bu güncelleme ile Apple bu kötü intibayı üzerinden kaldırmak istiyor. Yeni iOS 10.0.2 güncellemesini iTunes kullanarak yüklemenizi şiddetle öneriyoruz. Çünkü bir önceki güncellemede; iTunes dışından yapılan güncellemeler bazı iPhone’ları sonsuza kadar karanlığa gömmüştü! Bakalım gelen bu yeni iOS 10.0.2 güncellemesi sorunları ortadan kaldırıp beğenilecek mi?