17.07.2016 03:56

Apple’dan Akıllı Atlama İpi!

Apple firması bu hafta Apple Store’da akıllı ip atlama ürününü satışa koydu. İşte karşınızda atlama ipini, teknoloji ile harmanlayan Apple’ın yeni ürünü!

Biliyorsunuz ki artık spor ürünleri de teknoloji ile yavaş yavaş tanışmaya başladı.

Sporculara özel nabız takibi yapabilen ve kalori sayımı yapabilen bilekliklerden sonra, bu defa da farklı bir spor ile ilgili bir üründe ilginç bir teknolojik gelişme yaşandı.

Apple, Akıllı Atlama İpini Piyasaya Sürdü

apple-akilli-atlama-ipi-cikti

Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi bu gelişme ip atlama sporu ile ilgilenenlere yönelik Apple tarafından gerçekleştirildi.

İp atlama ülkemizde çok tercih edilen bir spor olmamasına rağmen değişik ip atlama şekilleri ile yapılan bu spor, bazı ülkelerde yaygın bir şekilde tercih ediliyor.

İşte bu talebi gören Apple, atlama ipini teknolojisi ile birleştirerek, oluşturulabilecek en teknolojik atlama ipini ürettiler.

İşte Apple’ın Akıllı Atlama İpi Tangram:

Videodan da görebileceğiniz gibi Apple’ın bu hafta Apple Store’da satışa koyduğu Tangram isimli atlama ipi, ip atlarken kaç adet atladığınızı havada kullanıcısına gösterebiliyor.

İlginç bir ürün olan Apple’ın yeni atlama ipi Tangram, 90 dolardan Apple Store‘a giriş yaptı.

Fiyat genel olarak yüksek bulunurken Apple fanlarının fiyattan çok tasarım ve kullanışlılığı ön planda tuttuğunu unutmamak gerek.